otsikko.jpg
1 Viljam Roivainen Veitsiluoto 30.10.1955
2 Reino Kae Riihimäki 22.03.1956
3 Risto Kivisaari Helsinki 22.03.1956
4 Matti Luostarinen Kiuruvesi 29.04.1956
5 Pentti Teuri Kouvola 24.03.1957
6 Evert Järvinen Riihimäki 29.04.1956
7 Otto Karhunen Kuopion Voimailijat  
8 Antti Airio Pori 02.12.1957
9 Arvo Ketovainio Riihimäki 16.01.1958
10 Torsti Salo Riihimäki 16.01.1958
11 Sulo Siiriäinen Riihimäki 16.01.1958
12 Lauri Ryysy Riihimäki 16.01.1958
13 Jussi Ahonen Tervakoski 23.03.1958
14 Martti Rullo Isokyrö  
15 Ahti Parkkomäki Isokyrö  
16 Allan Schaaf Halla 22.041958
17 Tauno Räsänen Halla 22.041958
18 Jalo Koponen Halla 22.041958
19 Simo Kero Voikkaa 19.10.1958
20 Veikko Topo Voikkaa 19.10.1958
21 Eino Salo Seinäjoki 01.12.1958
22 Aarne Hasu Myllykoski 01.12.1959
23 Simo Turunen Hämeenlinna 14..06.1959
24 Aarne Nurminen Karihaara 06.11.1959
25 Pentti Larinaho Mänttä 12.10.1960
26 Sven Eklund Mänttä 12.10.1960
27 Veikko Pouttu Isokyrö 02.11.1960
28 Matti Pouttu Isokyrö 02.11.1960
29 Paavo Kärkkäinen Veitsiluoto  
30 Erkki Vehkaoja Ylistaro  
31 Kauno Laitila Nokia 13.11.1961
32 Hannes Mäkelä Nokia 13.11.1961
33 Mikko Bergh Nokia 13.11.1961
34 Ilmari Lahtinen Helsinki 17.01.1962
35 Olof Lundström Helsinki  
36 Voitto Kulmala Pori 11.02.1962
37 Tauno Leppänen Äänekoski 01.04.1962
38 " no 37 ruhjoutui postissa    
39 Nikolai Kelander Vaajakosken Terä 06.11.1962
40 Eero Ahonen Tervakoski 16.12.1962
41 Martti Väliaho Riihimäki 10.03.1963
42 Anton Alajääski Halla 09.04.1963
43 Jaakko Harju Nivala  
44 Rafael Salonen Pori 30.04.1963
45 Olavi Niemi Pori 14.07.1963
46 Erkki Villman Pori  
47 Paavo Patteri Seinäjoki  
48 Einari Anttila Orimattila  
49 Asser Anttinen Lampinsaari  
50      
51 Arvo Seppälä Hämeenlinna 02.12.1963
52 Rafael Aalto Hämeenlinna 02.12.1963
53 Lauri Vuorinen Hämeenlinna 02.12.1963
54 Uoti Pekka Raikama Hämeenlinna 02.12.1963
55 Orvo Kallio Turku 06.02.1964
56 Leo Linnavalli Turku 06.02.1964
57 Ossian Rintakoski Turku 06.02.1964
58 Rolf Eriksson Turku 06.02.1964
59 Viljo Aarnio Joensuu 05.04.1964
60 Eero Meriläinen Oulu 03.11.1964
61 Veikko Kauranen Oulu  
62 Reijo Nykänen Warkauden Urheilijat  
63 Uuno Harjukytö Joutseno  
64 Martti Latvala Viitasaaren Viesti 17.11.1964
65 Kai Tapola Myllykoski  
66 Aarne Senroth Myllykoski  
67 Pekka Huusari Myllykoski  
68 Unto Terho Myllykoski  
69 Erkki Knuutila Lapua  
70 Matti Lievonen Vaajakosken Terä 09.12.1964
70 Toivo Soini Kankaanpää 11.09.1965
71 Aate Hatakka Kankaanpää 11.09.1965
72 Armas Koivunen Helsinki 11.09.1965
73 Yrjö Mäkinen Helsinki  
74 Bernd Ranta Helsinki  
75 Toivo Hakala Mikkeli 07.11.1964
76 Yrjö Haavakka Rauha 1965
77 Jooseppi Leskinen Kotka  
78 Frans Nuvola Kotka  
79 Emil Savolainen Kotka  
80 Olavi Simanainen Rauha  
81 Armas Valtonen Rauha  
82 Armas Vento Lahti  
83 Kalle Laakso Seinäjoki 10.09.1966
84 Tapio Parkkinen Seinäjoki 10.09.1966
85 Reino Aro Seinäjoki 10.09.1966
86 Jussi Salmi Seinäjoki 10.09.1966
87 Paavo Huupponen Mikkeli  
88 Reino Lammi Oulu 05.11.1966
89 Matti Pollari Lieksa 03.10.1968
90 Niilo Vahvelainen Lahti  
91 Reino Piispa Rauma  
92 Pertti Aaltonen Rauma  
93 Pauli Riihimäki Helsinki 24.11.1966
94 Eero Heiskanen Vuoksenniska 20.12.1966
95 Toivo Joroinen Parikkala  
97 Tauno Kinnunen Tainionkoski  
98 Kauko Kuisma Vuoksenniska  
99 Veijo Piiparinen Lappeenrannan Tv.Urheilijat  
100 Eelis Rannasto Imatra  
101 Tauno Toiviainen Vuoksenniska  
102 Anton Multala Heinola 10.01.1967
103 Martti Valojää Heinola 10.01.1967
104 Sakari Kinnunen Joensuu  
105 Otto Räty Helsinki  
106 Vilho Sallisalmi Viitasaaren Viesti 01.03.1967
107 Esko Kurki Viitasaaren Viesti 01.03.1967
108 Veikko Rosenholm Pori 27.03.1967
109 Raimo Nuotiomaa Pori 27.03.1967
110 Juho Vähäsöyrinki Lappajärven Veikot 18.07.1967
111 Osmo Mäkikunnas Lahti 04.11.1967
112 Pekka Kuparinen Lahti 04.11.1967
113 Viljam Partanen Lahti 04.11.1967
114 Heino Rouhiainen Mikkeli  
115 Eino Vahvaselkä Mikkeli  
116 Reino Hirvonen Vaajakosken Terä 1967
117 Lauri Pakkanen Vaajakosken Terä 1967
118 Alvi Kupsa Vaajakosken Terä 1967
119 Pekka Viinamäki Jalasjärvi 17.12.1967
120 Timo Ylönen Halla 1968
121 Selin Pajala Halla 1968
122 Eino Adolfsen Halla 1968
123 Matti Pirinen Voikkaa  
124 Jorma Väättänen Käyrä  
125 Eino Virtanen Janakkalan Jana 19.03.1969
126 Juho Ojanen Janakkalan Jana 19.03.1969
127 Matti Ilmarinen Janakkalan Jana 19.03.1969
128      
129 Arvi Koski Joensuu 27.05.1969
130 Raimo Jaskio Joensuu 27.05.1969
131 Aarre Stenroth Myllykoski 64? 01.11.1969
132 Heikki Mänttäri Myllykoski 01.11.1969
133 Aarne Ruuskanen Punkalaidun 19.11.1969
134 Olavi Niemi Virtain Urheilijat 16.12.1969
135 Matti Tuomisto Virtain Urheilijat 16.12.1969
136 Veikko Manninen Kotkan Painimiehet 23.01.1970
137 Yrjö Koskela Kotkan Painimiehet 23.01.1970
138 Olavi Lahtinen Helsinki 05.02.1970
139 Veli Cavén Helsinki  
140 Martti Aro Tampere 29.03.1970
141 Arvo Perimäki Tampere 28.04.1970
142 Olavi Muikku Tampere  
143 Teuvo Liljaniemi Heinola 11.09.1970
144 Erkki Salonen Heinola 11.09.1970
145 Erkki Rantanen Heinola 11.09.1970
146 Pentti Larinaho Mäntän Urheilijat 30.09.1970
147 Elmer Luhtala Mäntän Urheilijat 30.09.1970
148 Aaro Paski Mäntän Urheilijat 30.09.1970
149 Veikko Palminen Ypäjä  
150 Jussi Peltonen Pori 14.11.1970
151 Paavo Kytösalmi Tainionkosken Tähti  
152 Aarre Ossi Tainionkosken Tähti  
154 Armas Saastamoinen Sodankylä 24.02.1971
155 Arvo Ylitalo Sodankylä 24.02.1971
156 Paavo Penttilä Isokyrö 20.06.1971
157 Erkki Luoma Isokyrö 20.06.1971
158 Yrjö Luoma Isokyrö 20.06.1971
159 Yrjö Niemi Lappajärven Veikot 13.08.1971
160 Iisakki Suvilehto Pyhäjärven Pohti 16.09.1971
161 Unto Ylinen Vaasa 06.10.1971
162 Lauri Saukkonen Vaasa 06.10.1971
163 Väinö Niemelä Vaasa 06.10.1971
164 Tapani Häkkilä Kuortaneen Kunto 12.11.1971
165 Reino Sippola Kuortaneen Kunto 12.11.1971
166 Oiva Mikkilä Kuortaneen Kunto 12.11.1971
167 Alpo Jäppinen Vaajakosken Terä  
168 Valdemar Rautarinne Helsinki 17.03.1972
169 Aate Heikkilä Seinäjoki 22.03.1972
170 Onni Aaltonen Tervakoski 21.04.1972
171 Tauno Mustonen Tervakoski 21.04.1972
172 Reijo Löytynoja Tervakoski 21.04.1972
173 Tuomas Keskilammi Teuvan Rivakka 21.09.1972
174 Esko Lintala Teuvan Rivakka 21.09.1972
175 Erkki Sippola Kauhavan Visa  
176 Oiva Mikkilä Kuortaneen Kunto 23.10.1972
  (kadonneen tilalle uusi)    
177 Otto Edvard Suhonen Lapin Lukko 05.01.1973
178 Eero Evald Kontio Lapin Lukko 05.01.1973
179 Teo Puharinen Joensuun Voimailu-Kerho 26.01.1973
180 Maila Kinnunen Joensuun Voimailu-Kerho 26.01.1973
181 Niilo Kokko Vuoksenniskan Vesa  
182 Taisto Kalervo Kaasinen Riihimäen Kisko 26.02.1973
183 Juhani Ensio Lahtinen Riihimäen Kisko 26.02.1973
184 Veikko Johannes Seppälä Riihimäen Kisko 26.02.1973
185 Kauko Matias Ojanperä Riihimäen Kisko 26.02.1973
186 Vilho Putkonen Hyvinkään Urheilu-Toverit 17.03.1973
187 Aarne Orrainen Hyvinkään Urheilu-Toverit 17.03.1973

188

Pentti Koskinen Hyvinkään Urheilu-Toverit 17.03.1973
189 Eero Repo Hyvinkään Urheilu-Toverit 17.03.1973
190 Aarno Seppälä Hyvinkään Urheilu-Toverit 17.03.1973
191 Arvo Takala Hyvinkään Urheilu-Toverit 17.03.1973
192 Pentti Puttonen Hyvinkään Urheilu-Toverit 17.03.1973
193 Erkki Saarikoski Hyvinkään Urheilu-Toverit 17.03.1973
194 Martti Sahala Hyvinkään Urheilu-Toverit 17.03.1973
195 Tuomo Petrell Hyvinkään Urheilu-Toverit 17.03.1973
196 Martti Hakulinen Lahden Ahkera 1973
197 Eero Salonen Lahden Ahkera 1973
198 Antti Muinonen Lahden Ahkera 1973
199 Ahti Toivola Hämeenkylän Pirkat 17.03.1973
200 Jaakko Toivola Hämeenkylän Pirkat 17.03.1973
201 Väinö Lahtinen Hämeenkylän Pirkat 17.03.1973
202 Viljo Viertola Hämeenkylän Pirkat 17.03.1973
203 Valio Ollila Lappajärven Veikot 20.07.1973
204 Arvo Ollila Lappajärven Veikot 20.07.1973
205 Veikko Haapasaari Lappajärven Veikot 20.07.1973
206 Urpo Hakala Turun Toverit 27.07.1975
207 Gunnar Helander Turun Toverit 27.07.1975
208 Voitto Myllysilta Turun Toverit 27.07.1975
209 Matti Pentti Turun Toverit 27.07.1975
210 Reuwen Rubin Viipurin Voimailijat 03.09.1973
211 Kauko Takkinen Viipurin Voimailijat 1973
212 Viljo Mattinen Viipurin Voimailijat 03.09.1973
213 Veikko Väre Hämeenkylän Pirkat 1973
214 Kaimo Koponen Helsingin Tarmo 1973
215 Jorma Turunen Helsingin Tarmo 1973
216 Esko Heiskanen Helsingin Tarmo 1973
217 Raimo Heino Helsingin Tarmo 1973
218 Eelis Rokkanen Helsingin Poliisi-Voimailijat 1973
219 Rauno Rantala Rauman Voimailijat 1973
220 Risto Toivola Viipurin Voimailijat 1973
  Kari Savolainen Heinolan Isku 06.12.1973
  Keijo Korkka Turun Voimamiehet 26.02.1974
  Kalle Kietäväinen Turun Voimamiehet 26.02.1974
  Arvo Leppäkoski Turun Voimamiehet 26.02.1974
  Elias Nummela Turun Voimamiehet 26.02.1974
  Raimo Hyvärinen Iisalmen Visa 25.05.1974
  Terho Lipsonen Oulun Pyrintö 29.09.1974
  Aarno Anttila Oulun Pyrintö 29.09.1974
  Erkki Mäkikihniö Oulun Pyrintö 29.09.1974
230 Aarre Savolainen Oulun Pyrintö 29.09.1974
  Aulis Annola Oulun Pyrintö 29.09.1974
  Pentti Mäkelä Jalasjärvi 10.11.1974
  Toivo Mönttinen Viitasaaren Viesti 10.03.1975
  Jorma Vesterinen Viitasaaren Viesti 10.03.1975
  Arvo Keisala Helsingin Painimiehet 23.03.1975
  Matti Jussero Helsingin Painimiehet 23.03.1975
  Martti Peltoniemi Helsingin Painimiehet 23.03.1975
  Leo Petrell Helsingin Painimiehet 23.03.1975
  Pentti Lindqvist Helsingin Painimiehet 23.03.1975
240

Matti Pispa

Turun Toverit 07.07.1975
  Kauko Virta Turun Toverit 07.07.1975
  Antti Nokelainen Korven Honka 04.02.1976
  Olavi Knuuttila Lahden Ahkera 15.07.1976
  Hannu Viisainen Simpeleen Urheilijat 11.11.1976
  Pauli Ojala Viipurin Voimailijat 1976
  Raimo Muhonen Viipurin Voimailijat 1976
  Mikko Nevalainen Viipurin Voimailijat 1976
  Raimo Löppönen Viipurin Voimailijat 1976
  Väinö Törni Viipurin Voimailijat 1976
250

Raimo Karlsson

Viipurin Voimailijat 1976
  Eino Raninen Viipurin Voimailijat 1976
  Tapani Kuparonen Viipurin Voimailijat 1976
  Marja Heiskanen Vuoksenniskan Vesa 07.01.1977
  Lempi Holmberg Vuoksenniskan Vesa 07.01.1977
  Saimi Lindroos Vuoksenniskan Vesa 07.01.1977
  Marjatta Sivonen Vuoksenniskan Vesa 07.01.1977
  Elvi Toiviainen Vuoksenniskan Vesa 07.01.1977
  Nena Kafka (tulkki) Helsinki 12.04.1977
  Pauli Joukki Tainionkosken Tähti 30.09.1977
260 Veikko Saarela Tainionkosken Tähti 30.09.1977
  Pauli Virelä Tainionkosken Tähti 30.09.1977
  Heikki Virelä Tainionkosken Tähti 30.09.1977
  Jorma Talvitie Peräseinäjoen Toive 1977
  Armas Liimatta Nokian Urheilijat 1977
  Tarmo Salminen Tampereen Voimailijat 22.09.1978
  Kauko Vainio Vaasa 1978
  Raimo Murtonen Vaasa  
  Sisko Savolainen Heinola  
  Antero Vaara Pori  
270 Jari Pykilä Pori  
  Sakari Koivunen Pori  
  Aimo Frangen Pori  
  Matti Luokkalahti Kankaanpään Urheilijat  
  Toivo Lautaoja Kankaanpään Urheilijat  
  Niilo Honkasalo Kankaanpään Urheilijat  
  Rauno Mansikkamäki Kankaanpään Urheilijat  
  Pertti Sainio Kankaanpään Urheilijat  
  Ossi Viitaniemi Kankaanpään Urheilijat  
  Sauli Matala-aho Nurmon Jymy  
280 Teuvo Honkaniemi Lappajärven Veikot  
  Keijo Annola Lappajärven Veikot  
  Mauri Kalliomäki Vähänkyrön Viesti  
  Veikko Pärkkä Vähänkyrön Viesti  
  Erkki Niemi Vähänkyrön Viesti  
  Sakari Sundin Vähänkyrön Viesti  
  Sakari Ollila Vähänkyrön Viesti  
  Esko Taulu Vähänkyrön Viesti  
  Lauri Hannuksela Vähänkyrön Viesti  
  Rauno Rinta-Jouppi Vähänkyrön Viesti  
290 Marcus Gulman Vähänkyrön Viesti  
  Olavi Luukkanen Helsingin Painimiehet 1979
  Olavi Nykopp Janakkalan Jana 1979
  Ilkka Hakala Tampereen Voimailijat 1979
  Matti Hyväri Tampereen Voimailijat 1979
  Vilho Kankaanpää Tampereen Voimailijat 1979
  Into Keskinen Tampereen Voimailijat 1979
  Kari Keskinen Tampereen Voimailijat 1979
  Marjatta Keskinen Tampereen Voimailijat 1979
  Osmo Lehto Tampereen Voimailijat 1979
300 Tuula Lehto Tampereen Voimailijat 1979
  Antero Myllymäki Tampereen Voimailijat 1979
  Timo Perimäki Tampereen Voimailijat 1979
  Esko Viitanen Tampereen Voimailijat 1979
  Martti Setälä KOO-VEE, Tampere  
  Ossi Sullanmaa KOO-VEE, Tampere  
  Hannu Kekki KOO-VEE, Tampere  
  Tauno Kontturi Oulun Pyrintö  
  Kalevi Myllymäki Oulun Pyrintö  
  Seppo Nurro Oulun Pyrintö  
310 Lauri Papinaho Oulun Pyrintö  
  Heikki Haapala Kuortaneen Kunto  
  Reijo Haaparanta Kauhajoki 1980
  Vieskan Voima 10 v. 09.05.1981
  Eino Antero Alanko Vieskan Voima 09.05.1981
  Heikki Melantie Vieskan Voima 09.05.1981
  Erkki Antero Salonsaari Vieskan Voima 09.05.1981
  Martti Vottonen HPS  
  Erkki Filppula Kyrön Voima  
  Erkki Knuuttila Kyrön Voima  
320 Paavo Nyrhinen Kyrön Voima  
  Jussi Perttilä Kyrön Voima  
  Veli Rouru Kyrön Voima  
  Kari Uotila Kyrön Voima  
  Seppo Kiikeri Ilmajoen Kisailijat  
  Seppo Yli-Hannuksela Ilmajoen Kisailijat  
  Matti Kalliomäki Ilmajoen Kisailijat  
  Heikki Haapala Kuortaneen Kunto 1981
  Heikki Hakorinta Kuortaneen Kunto 1981
  Matti Luoma Kuortaneen Kunto 1981
330 Pentti Osala Kuortaneen Kunto 1981
  Martti Peltomäki Kuortaneen Kunto 1981
  Jorma Perkkiö Kuortaneen Kunto 1981
  Sakari Ylinen Kuortaneen Kunto 1981
  Raimo Pajala Raahen Vesa  
  Matti Koskinen Hyvinkään Painiklubi  
  Jouko Koskinen Hyvinkään Painiklubi  
  Niilo Rämö Hyvinkään Painiklubi  
  Reino Tapola Hyvinkään Painiklubi  
  Taisto Aikio Lapin Veikot  
340 Erkki Alajärvi Lapin Veikot  
  Jussi Halonen Lapin Veikot  
  Taisto Halonen Lapin Veikot  
  Kauko Salmela Lapin Veikot  
  Kauko Lehtonen Tervakosken Pato 1982
  Eino Raninen Viipurin Voimailijat  
  Väinö Meriluoto Viipurin Voimailijat  
  Ritva Tuokkola Teuvan Rivakka  
  Maiju Suominen Teuvan Rivakka  
  Veikko Heiniluoma Teuvan Rivakka  
350 Salme Heiniluoma Teuvan Rivakka  
  Aino Tammisto Teuvan Rivakka  
  Sirkka Ylihärsilä Teuvan Rivakka  
  Maija Rantanen Teuvan Rivakka  
  Tuuni Voittola Teuvan Rivakka  
  Seija Kohtala Teuvan Rivakka  
  Annikki Harjulehto Teuvan Rivakka  
  Taimi Rantala Teuvan Rivakka  
  Helena Rauhala Teuvan Rivakka  
  Kauno Uitto Teuvan Rivakka  
360 Eeli Rantala Teuvan Rivakka  
  Matti Tammisto Teuvan Rivakka  
  Simo Kohtala Teuvan Rivakka  
  Yrjö Ylihärsilä Teuvan Rivakka  
  Pekka Lehto Teuvan Rivakka  
  Kustaa Rantanen Teuvan Rivakka  
  Pekka Pehkonen Teuvan Rivakka  
  Erkki Tuokkola Teuvan Rivakka  
  Pekka Voittola Teuvan Rivakka  
  Eino Huhtala Lapuan Virkiä 1982
370 Toivo Kattelus Lapuan Virkiä 1982
  Eero Nikkari Lapuan Virkiä 1982
  Sakari Mäenpää Lapuan Virkiä 1982
  Kalle Vuorenmaa Lapuan Virkiä 1982
  Jorma Tuomaala Lapuan Virkiä 1982
  Juhani Lahdensuo Lapuan Virkiä 1982
  Pauli Tuuri Lapuan Virkiä 1982
  Pentti Salo Lapuan Virkiä 1982
  Kari Alaluusua Lapin Lukko 1983
  Mauno Alatalo Lapin Lukko 1983
380 Paavo Määttä Lapin Lukko 1983
  Matti Vattulainen Lapin Lukko 1983
  Mauno Ketola Turun Voimamiehet  
  Teuvo Rapo Turun Voimamiehet  
  Kimmo Nurminen Hesari 1984
  Kauko Palola Vaasa-lehti  
  Harri Matikainen Joensuun Voimailu-Kerho  
  Antti Mustonen Joensuun Voimailu-Kerho  
  Esko Jalkanen Joensuun Voimailu-Kerho  
  Olli Jantunen Joensuun Voimailu-Kerho  
390 Pentti Lehikoinen Joensuun Voimailu-Kerho  
  Seija Lehikoinen Joensuun Voimailu-Kerho  
  Sylvia Piiroinen Joensuun Voimailu-Kerho  
  Eino Kinnunen Haapajärven Kiiila  
  Matti Tenhunen Pyhäjärven Pohti  
  Eero Suvilehto Pyhäjärven Pohti  
  Pekka Tuikka Pyhäjärven Pohti  
  Eero Kärkkäinen Pyhäjärven Pohti  
  Eino Kiiskilä Pyhäjärven Pohti  
  Armas Lukkarinen Pyhäjärven Pohti  
400 Martti Hurskainen Pyhäjärven Pohti  
  Ilkka Korhonen Pyhäjärven Pohti  
  Lars Lindholm Satakunnan Kansa  
  Oiva Niemi Seinäjoen Paini-Miehet 03.12.1984
  Kari Koivisto Kouvola 1984
  Heimo Laurila Kouvola 1984
  Erkki Hult Kouvola 1984
  Aarno Parkkali Turku  
  Matti Tuominen Turku  
  Reijo Mäenpää Turku  
410 Kaarlo Heinonen Turku  
  Jorma Virtanen Turku  
  Yrjö Halmesmäki Limingan Niittomiehet 29.09.1985
  Ilmari Rinkinen Limingan Niittomiehet 29.09.1985
  Jalmari Rinkinen Limingan Niittomiehet 29.09.1985
  Pentti Mikkonen PuU 13.10.1985
  Hannes Hakoniemi Koskenkorvan Urheilijat 07.02.1986
  Erkki Kuivaniemi Koskenkorvan Urheilijat 1986
  Kosti Röyskö Ilmajoen Kisailijat 1986
  Ari Lahtinen Rauman Voimailijat 22.03.1986
420 Antti Reijonen Viipurin Voimailijat 12.04.1986
  Kimmo Kosonen Viipurin Voimailijat 12.04.1986
  Asko Leppänen Viipurin Voimailijat 12.04.1986
  Jarmo Pöyry Kankaanpään Urheilijat 10.05.1986
  Jorma Salimäki Nurmo 1986
  Pauli Salimäki Kalanti 1986
  Juhani Tallberg Lahden Ahkera 1986
  Lasse Nyström Pilkanmaan Pilke 1986
  Juhani Nyström Pilkanmaan Pilke 1986
  Erkki Viljakainen Pilkanmaan Pilke 1986
430 Veikko Saari Laihia 1986
  Erkki Sällälä Heinola 01.11.1986
  Alvar Loiviola Heinola 01.11.1986
  Lauri Ponsiluoma Vaasan Voima-Veikot 17.02.1987
  Timo Paavola Seinäjoen Paini-Miehet 13.03.1987
  Veikko Korhonen Seinäjoen Paini-Miehet 13.03.1987
  Veikko Ojala Seinäjoen Paini-Miehet 13.03.1987
  Kari Ylä-Autio Seinäjoen Paini-Miehet 13.03.1987
  Urpo Hevonkoski Seinäjoen Paini-Miehet 13.03.1987
  Juha Ketonen Ilmajoen Kisailijat 16.03.1987
440 Erkki Katajisto Ilmajoen Kisailijat 16.03.1987
  Hannu Koivulahti Ilmajoen Kisailijat 16.03.1987
  Reino Lammi Ilmajoen Kisailijat 16.03.1987
  Jaakko Talvitie Ilmajoen Kisailijat 16.03.1987
  Seppo Paloneva Peräseinäjoen Toive 19.11.1987
  Ismo Kortesmaa Peräseinäjoen Toive 19.11.1987
  Juhani Alanen Peräseinäjoen Toive 19.11.1987
  Heikki Vähäsalo Peräseinäjoen Toive 19.11.1987
  Tapani Marjamaa Vieskan Voima 28.11.1987
  Timo Nuorala Vieskan Voima 28.11.1987
450 Tarmo Hirvel Vieskan Voima 28.11.1987
  Tapio Olmala Vieskan Voima 28.11.1987
  Markku Tuokko Vieskan Voima 28.11.1987
  Ilmari Huhtala Lapuan Virkiä 05.12.1987
  Aili Huhtala Lapuan Virkiä 05.12.1987
  Matti Huhtala Lapuan Virkiä 05.12.1987
  Heleena Huhtala Lapuan Virkiä 05.12.1987
  Ilmari Isomäki Lapuan Virkiä 05.12.1987
  Kaisa Kattelus Lapuan Virkiä 05.12.1987
  Satu Kauppi Lapuan Virkiä 05.12.1987
460 Helmi Kiviniemi Lapuan Virkiä 05.12.1987
  Hilkka Lahdensuo Lapuan Virkiä 05.12.1987
  Tapani Mäenpää Lapuan Virkiä 05.12.1987
  Aino Perälä Lapuan Virkiä 05.12.1987
  Esko Yli-Karhu Lapuan Virkiä 05.12.1987
  Veikko Niemiaro Kauhajoen Karhu 19.11.1988
  Jorma Kankaanpää Heinolan Isku 26.11.1988
  Yrjö Kuisma Heinolan Isku 26.11.1988
  Silja Kuisma Heinolan Isku 26.11.1988
  Antti Humaljoki Heinolan Isku 26.11.1988
470 Marjatta Humaljoki Heinolan Isku 26.11.1988
  Marjatta Liimatainen Heinolan Isku 26.11.1988
  Marja-Leena Pennanen Heinolan Isku 26.11.1988
  Eeva Lepistö Heinolan Isku 26.11.1988
  Pertti Vesterinen Kouvolan Painijat 07.01.1989
  Tarja Lehto Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Aune Vehviläinen Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Lea Kankaanpää Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Terttu Maanoja Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Kaija Honkoliini Tampereen Voimailijat 16.06.1989
480 Anna-Liisa Ritakorpi Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Kirsti Lassila Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Paula Santamäki Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Leena Perimäki Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Pekka Vehviläinen Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Timo Lehto Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Reijo Honkoliini Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Markku Hyväri Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Juha Kolehmainen Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Kari Remsu Tampereen Voimailijat 16.06.1989
490 Risto Remsu Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Matti Korpela Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Esko Lehto Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Veikko Maanoja Tampereen Voimailijat 16.06.1989
  Eero Pirttinen KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Pekka Heikkinen KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Pekka Rinne KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Pentti Laine KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Mauri Virtanen KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Erkki Harju KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
500 Markku Pääsky KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Eeva Laine KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Leila Setälä KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Tuulikki Rinne KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Lea Heikkinen KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Maila Pirttinen KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Anne Kangasmäki KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Juha Koivisto KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Keijo Kotilahti KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
  Olavi Ahola KOO-VEE, Tampere 28.10.1990
510 Jalo Kultti Seinäjoen Paini-Miehet 25.11.1989
  Vesa Lahtinen Seinäjoen Paini-Miehet 25.11.1989
  Hannu Tervo Lapin Veikot 25.11.1989
  Terho Pumpanen Lapin Veikot 25.11.1989
  Eino Kumpula Lapin Veikot 25.11.1989
  Helena Halonen Lapin Veikot 25.11.1989
  Eila Aikio Lapin Veikot 25.11.1989
  Eila Mattila Lapin Veikot 25.11.1989
  Alli Alajärvi Lapin Veikot 25.11.1989
  Veijo Snellman Oulun Pyrintö 26.11.1989
520 Pekka Maijala Oulun Pyrintö 26.11.1989
  Matti Bäckström Oulun Pyrintö 26.11.1989
  Esko Hassinen Oulun Pyrintö 26.11.1989
  Eve Hekanaho Oulun Pyrintö 26.11.1989
  Pentti Huhtala Oulun Pyrintö 26.11.1989
  Heikki Kärhä Oulun Pyrintö 26.11.1989
  Matti Leskelä Oulun Pyrintö 26.11.1989
  Tapani Linna Oulun Pyrintö 26.11.1989
  Tapani Metsäranta Oulun Pyrintö 26.11.1989
  Heikki Ollikainen Oulun Pyrintö 26.11.1989
530 Pekka Ristikari Oulun Pyrintö 26.11.1989
  Osmo Roth Oulun Pyrintö 26.11.1989
  Timo Turunen Oulun Pyrintö 26.11.1989
  Tuomo Merinen Turun Voimamiehet 1990
  Terttu Ketola Turun Voimamiehet 1990
  Anja Merinen Turun Voimamiehet 1990
  Marja-Leena Tuominen Turun Voimamiehet 1990
  Tapani Mellanen Turun Voimamiehet 1990
  Hannu Mäntyharju Kauhajoen Karhu 1990
  Markku Sorsa Korven Honka 1990
540 Helena Juntunen Lohjan Voimailijat 1990
  Heljä Toivonen Lohjan Voimailijat 1990
  Kalevi Leijamaa Lohjan Voimailijat 1990
  Jarmo Kärnä Lohjan Voimailijat 1990
  Esko Ollila Lohjan Voimailijat 1990
  Antti Mettinen Lohjan Voimailijat 1990
  Vesa Pietilä Lohjan Voimailijat 1990
  Kari Övermark Lappajärven Veikot 17.11.1991
  Matti Övermark Lappajärven Veikot 17.11.1991
  Ilmari Koski Vaasan Voima-Veikot 1991
550 Hilkka Koski Vaasan Voima-Veikot 1991
  Veli Kettula Vaasan Voima-Veikot 1991
  Annikki Kettula Vaasan Voima-Veikot 1991
  Reino Mustapää Kuortaneen Kunto 24.11.1991
  Pekka Osala Kuortaneen Kunto 24.11.1991
  Jussi Ruismäki Kuortaneen Kunto 24.11.1991
  Alpo Joensuu Kuortaneen Kunto 24.11.1991
  Heikki Mäenpää Kuortaneen Kunto 24.11.1991
  Kosti Keisala Kuortaneen Kunto 24.11.1991
  Kauko Lassila Kuortaneen Kunto 24.11.1991
560 Päivi Yli-Isotalo Kuortaneen Kunto 24.11.1991
  Jaakko Panula Kuortaneen Kunto 24.11.1991
  Tapio Saari Kuortaneen Kunto 24.11.1991
  Marja Hakola Kuortaneen Kunto 24.11.1991
  Erkki Osala Kuortaneen Kunto 24.11.1991
  Sirkka Harjula Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Veikko Harjula Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Timo Hannonen Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Kauko Harjuketo Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Jyrki Kohtala Teuvan Rivakka 15.11.1992
570 Ilmo Uusitalo Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Jari Ylihärsilä Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Riitta Ylihärsilä Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Pauli Kohtala Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Aarne Köykkä Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Raija Lehto Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Kaija Nevala Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Seppo Nevala Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Veijo Nevala Teuvan Rivakka 15.11.1992
580 Hannu Rantala Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Aino Tammisto Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Jukka Tammisto Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Irma Uitto Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Mauri Uitto Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Ella Uusitalo Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Eila Yliranta Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Jorma Yliranta Teuvan Rivakka 15.11.1992
  Reijo Vuorenmaa Lapuan Virkiä 15.11.1992
  Irene Lassila Lapin Veikot 22.11.1992
590 Raimo Tervo Lapin Veikot 22.11.1992
  Taisto Pyhäjärvi Lapin Veikot 22.11.1992
  Pekka Ahomäki Nurmon Jymy 1992
  Harri Alanen Nurmon Jymy 1992
  Matti Hautala Nurmon Jymy 1992
  Matti Hautamäki Nurmon Jymy 1992
  Jouko Hemminki Nurmon Jymy 1992
  Juhani Kukkasela Nurmon Jymy 1992
  Osmo Maijala Nurmon Jymy 1992
  Terho Perälä Nurmon Jymy 1992
600 Leila Unkeri Nurmon Jymy 1992
  Pekka Unkeri Nurmon Jymy 1992
  Reijo Jänkälä Lapin Lukko 1993
  Osmo Turpeenniemi Lapin Lukko 1993
  Seppo Turpeenniemi Lapin Lukko 1993
  Juhani Jänkälä Lapin Lukko 1993
  Sinikka Jänkälä Lapin Lukko 1993
  Reijo Kallioniemi Lapin Lukko 1993
  Kauno Maijanen Lapin Lukko 1993
  Harri Suutari Lapin Lukko 1993
610 Ari Timonen Lapin Lukko 1993
  Markku Ylimaula Lapin Lukko 1993
  Lea Vattulainen Lapin Lukko 1993
  Matti Mäkelä Kalajoen Junkkarit 1993
  Tapani Ala-Koskela Peräseinäjoen Toive 1993
  Seppo Lehtomäki Peräseinäjoen Toive 1993
  Raimo Moisio Peräseinäjoen Toive 1993
  Kalevi Niemelä Peräseinäjoen Toive 1993
  Martti Saarinen Peräseinäjoen Toive 1993
  Harri Virkkunen Peräseinäjoen Toive 1993
620 Jouni Vauhkonen Kouvolan Painijat 1994
  Alpo Kokko Kouvolan Painijat 1994
  Juhani Tuuri Kyrön Voima 1994
  Juhani Vakkila Kyrön Voima 1994
  Jukka Latvala Seinäjoen Paini-Miehet 05.03.1994
  Vesa Lahtinen Seinäjoen Paini-Miehet 05.03.1994
  Kari Kalinko Seinäjoen Paini-Miehet 05.03.1994
  Jouko Jalonen Seinäjoen Paini-Miehet 05.03.1994
  Irma Latvala Seinäjoen Paini-Miehet 05.03.1994
  Tarja Jalonen Seinäjoen Paini-Miehet 05.03.1994
630 Tellervo Kalinko Seinäjoen Paini-Miehet 05.03.1994
  Sinikka Lahtinen Seinäjoen Paini-Miehet 05.03.1994
  Arto Tuominen Turun Voimamiehet 1994
  Jari Kannisto Turun Voimamiehet 1994
  Hannu Hietanen Turun Voimamiehet 1994
  Ismo Saaros Turun Voimamiehet 1994
  Mauri Linde Turun Voimamiehet 1994
  Harri Sundell Turun Voimamiehet 1994
  Veli-Pekka Koivula Turun Voimamiehet 1994
  Markku Perälä Turun Voimamiehet 1994
640 Pertti Kaisalmi Turun Voimamiehet 1994
  Esa Kaisalmi Turun Voimamiehet 1994
  Aarne Leppänen Viipurin Voimailijat 17.06.1994
  Leif Rubinstein Viipurin Voimailijat 17.06.1994
  Martti Tolvanen Viipurin Voimailijat 17.06.1994
  Tero Haukilahti Tampereen Voimailijat 22.10.1994
  Ulla Haukilahti Tampereen Voimailijat 22.10.1994
  Lasse Helimo Tampereen Voimailijat 22.10.1994
  Anne Järvinen Tampereen Voimailijat 22.10.1994
  Eija Lappeteläinen Tampereen Voimailijat 22.10.1994
650 Harri Lappeteläinen Tampereen Voimailijat 22.10.1994
  Marja-Leena Mäkiluoma Tampereen Voimailijat 22.10.1994
  Sisko Pelkonen Tampereen Voimailijat 22.10.1994
  Hussein Rasooli Tampereen Voimailijat 22.10.1994
  Markku Syrjänen Tampereen Voimailijat 22.10.1994
  Pauli Törmä Tampereen Voimailijat 22.10.1994
  Raimo Heikura Oulun Pyrintö 26.11.1994
  Martti Tervonen Oulun Pyrintö 26.11.1994
  Anna-Liisa Vanamo Hyvinkään Painiklubi 26.11.1994
  Simo Rinne Hyvinkään Painiklubi 26.11.1994
660 Jukka Paloposki Hyvinkään Painiklubi 26.11.1994
  Anneli Rinne Hyvinkään Painiklubi 26.11.1994
  Arja Paloposki Hyvinkään Painiklubi 26.11.1994
  Jukka Tapola Hyvinkään Painiklubi 26.11.1994
  Pentti Ahvalo Joensuun Voimailu-Kerho ??.12.1994
  Erkki Kettunen Joensuun Voimailu-Kerho ??.12.1994
  Kyösti Sivonen Joensuun Voimailu-Kerho ??.12.1994
  Liisa Sivonen Joensuun Voimailu-Kerho ??.12.1994
  Tarja Moilanen Joensuun Voimailu-Kerho ??.12.1994
  Antti Hirvonen Joensuun Voimailu-Kerho ??.12.1994
670 Seija Kettunen Joensuun Voimailu-Kerho ??.12.1994
  Arto Jalkanen Joensuun Voimailu-Kerho ??.12.1994
  Päivi Jalkanen Joensuun Voimailu-Kerho ??.12.1994
  Aulis Koistinen Joensuun Voimailu-Kerho ??.12.1994
  Pasi Kinnunen Joensuun Voimailu-Kerho ??.12.1994
  Aune Jalkanen Joensuun Voimailu-Kerho ??.12.1994
  Mika Kivelä Joensuun Voimailu-Kerho ??.12.1994
  Paula Muurinen Raision Voimamiehet 03.12.1994
  Ilkka Hakala Raision Voimamiehet 03.12.1994
  Jorma Pasanen Raision Voimamiehet 03.12.1994
680 Anne-Mari Mäkelä Raision Voimamiehet 03.12.1994
  Riitta Pohjanluoma Raision Voimamiehet 03.12.1994
  Markku Liesegang Raision Voimamiehet 03.12.1994
  Henn Pölluste Auranmaan Painiseura  
  Bo Lind Vantaan Sampo 15.12.1994
  Erpo Grönholm Vantaan Sampo 15.12.1994
  Marjatta Karila Vantaan Sampo 15.12.1994
  Esko Kuusisaari Vantaan Sampo 15.12.1994
  Marja-Terttu Kuusisaari Vantaan Sampo 15.12.1994
  Eero Tynninen Vantaan Sampo 15.12.1994
690 Mauri Tuominen Nummelan Voimailijat 1994
  Veli Rouru Kyrön Voima 1995
  Jouko Aitola Kyrön Voima 1995
  Simo Killinen Kyrön Voima 1995
  Markku Partanen Vierumäen Jytinä 1995
  Sari Alen Heinolan Isku 1995
  Kauko Hakulinen Lahden Ahkera 1995
  Voitto Niinikivi Lohjan Voimailijat 1995
  Elisa Haapasalo Lohjan Voimailijat 1995
  Hannu Murtovuori Lohjan Voimailijat 1995
700 Raimo Heinänen Helsingin Paini-Miehet 1995
  Veikko Yliluoma Helsingin Paini-Miehet 1995
  Ossi Raitala Helsingin Paini-Miehet 1995
  Viljo Veini Helsingin Paini-Miehet 1995
  Esko Välilahti Helsingin Paini-Miehet 1995
  Petteri Suvio Helsingin Paini-Miehet 1995
  Jorma Niemi Helsingin Paini-Miehet 1995
  Tomi Niemi    
  Irma Heikuri Helsingin Paini-Miehet 1995
  Christina Lahti Helsingin Paini-Miehet 1995
710 Erkki Ylinen Ylistaron Kilpa-Veljet 04.11.1995
  Raimo Rintamäki Ylistaron Kilpa-Veljet 04.11.1995
 

Sylvi Suikki

KOO-VEE, Tampere 1995
  Martti Roitto Valkeakosken Koskenpojat 1995
 

Ella Hussa

Rauman Voimailijat 1996
  Kai Liukko Rauman Voimailijat 1996
  Reijo Pirilä Rauman Voimailijat 1996
  Veli-Pekka Loutti Rauman Voimailijat 1996
  Marjatta Lehtonen Rauman Voimailijat 1996
  Pekka Laakso Rauman Voimailijat 1996
720 Pasi Juhola Rauman Voimailijat 1996
  Markku Heino Rauman Voimailijat 1996
  Antti Alho Ilmajoen Kisailijat 1996
  Eija Katajisto Ilmajoen Kisailijat 1996
  Sointu Kiikeri Ilmajoen Kisailijat 1996
  Allan Liikala Ilmajoen Kisailijat 1996
  Merja Sivunen Ilmajoen Kisailijat 1996
  Esko Takamaa Ilmajoen Kisailijat 1996
  Marketta Yli-Hannuksela Ilmajoen Kisailijat 1996
  Aarno Parkkali Raision Voima-Miehet 1996
730 Aila Lehto Raision Voima-Miehet 1996
  Harry Frilund Raision Voima-Miehet 1996
  Juhani Isotupa Raision Voima-Miehet 1996
  Harry Peippo Raision Voima-Miehet 1996
  Arja Välkky Raision Voima-Miehet 1996
  Jorma Sippola Raision Voima-Miehet 1996
  Juhani Sauvola Koskelankylän Riento 1996
  Jukka Lehtinen Kankaanpään Urheilijat 1996
  Kari Kähkönen Kankaanpään Urheilijat 1996
  Kari Lehtinen Kankaanpään Urheilijat 1996
740 Vesa Kalliomäki Kankaanpään Urheilijat 1996
  Heikki Lehtinen Kankaanpään Urheilijat 1996
  Helmi Lehtinen Kankaanpään Urheilijat 1996
  Kalervo Lehtinen Kankaanpään Urheilijat 1996
  Juha Kunnari Alahärmän Kisa 1996
  Pekka Luoma Alahärmän Kisa 1996
  Antti Ylinen Alahärmän Kisa 1996
  Paavo Ruohomäki Alahärmän Kisa 1996
  Ossi Haapala Alavuden Urheilijat 1997
  Markku Leppälä Alavuden Urheilijat 1997
750 Tarmo Mäntylä Alavuden Urheilijat 1997
  Heikki Vilponen Alavuden Urheilijat 1997
  Timo Komonen Lahden Ahkera 1997
  Erja Toikander Lahden Ahkera 1997
  Ari Mähönen Lahden Ahkera 1997
  Joni Heiskanen Lahden Ahkera 1997
  Kari Ruuth Lahden Ahkera 1997
  Reijo Huhtikangas Lahden Ahkera 1997
  Pasi Tanttu Lahden Ahkera 1997
  Pekka Lasalahti Myllykosken Kilpa-Veljet

1997

760 Riitta Lokka Lapin Veikot 1997
  Riitta Alaluusua Lapin Veikot 1997
  Seija Maijala Lapin Veikot 1997
 

Marko Korpela

Lapin Veikot 1997
  Vesa Pyhäjärvi Lapin Veikot 1997
  Jari Lassila Lapin Veikot 1997
  Vesa Halonen Lapin Veikot 1997
  Juha Salmela Lapin Veikot 1997
  Jari Aikio Lapin Veikot 1997
  Johannes Kultima Lapin Veikot 1997
770

Matti Savolainen

Ylä-Tikkurilan Kipinä 1997
  Sirpa Nurmela Helsingin Paini-Miehet 1997
  Heikki Latva-Nikkola Vähänkyrön Viesti 1998
  Toni Kurunsaari Vähänkyrön Viesti 1998
  Jukka Sivula Vähänkyrön Viesti 1998
  Kyösti Koivuluoma Vähänkyrön Viesti 1998
  Leena Koivuluoma Vähänkyrön Viesti 1998
  Esko Kuismin Helsingin Tarmo  
  Harri Ahonen Helsingin Tarmo  
  Arto Ahonen Helsingin Tarmo  
780 Esa Haavisto Porin Painimiehet  
  Heidi Einola Porin Painimiehet  
  Maija-Liisa Rajamäki Porin Painimiehet  
  Kai Aalto Kotkan Voima-Veikot  
  Reijo Eerikäinen Kotkan Voima-Veikot  
  Helena Syrjänen Kotkan Voima-Veikot  
  Marko Vahva Kotkan Voima-Veikot  
  Juha Frantsi Kouvolan Painijat  
  Lasse Kunttu Kouvolan Painijat  
  Markku Marttila Kouvolan Painijat  
790 Ari Niskanen Kouvolan Painijat  
  Jouni Pakarinen Kouvolan Painijat  
  Timo Strid Kouvolan Painijat  
  Pertti Laatikainen Helsingin Paini-Miehet  
  Ahti Ilveskoski Helsingin Paini-Miehet  
  Petteri Leino Helsingin Paini-Miehet  
  Antti Rosenlöf Helsingin Paini-Miehet  
  Peter Lindholm Helsingin Paini-Miehet  
  Esa Ferm Helsingin Paini-Miehet  
  Maija-Liisa Jyrkkänen Hyvinkään Painiklubi  
800 Ilmo Markus Hyvinkään Painiklubi  
  Esko Pilli Hyvinkään Painiklubi 1999
  Satu Merikallas Hyvinkään Painiklubi  
  Petteri Nissilä Hyvinkään Painiklubi  
  Kalle Vanamo Hyvinkään Painiklubi  
  Jaana Vaskin Hyvinkään Painiklubi  
  Mauri Vaskin Hyvinkään Painiklubi  
  Merja Volanto Hyvinkään Painiklubi  
  Jari Saksala Hyvinkään Painiklubi  
  Jorma Kulokorpi Tampereen Voimailijat  
810 Taito Mattila Tampereen Voimailijat  
  Mervi Syrjänen Tampereen Voimailijat  
  Vesa Kujala Tampereen Voimailijat  
  Pekka Lähteenmäki Tampereen Voimailijat  
  Maarit Halinen Tampereen Voimailijat  
  Esa Kokkonen Tampereen Voimailijat  
  Anne Mattila Tampereen Voimailijat  
  Soile Santamäki Tampereen Voimailijat  
  Pirjo Baumgartner Tampereen Voimailijat  
  Pekka Kuusela toimittaja Tampere  
820 Raimo Aho Alavuden Urheilijat 2000
  Caritra Jaakola Lohjan Voimailijat  
  Tapani Malkamäki Lohjan Voimailijat  
  Sarita Sahlström Lohjan Voimailijat  
  Tuula Sassi Lohjan Voimailijat  
  Kai Wallenius Lohjan Voimailijat  
  Raimo Mäkinen Voikkaan Viesti  
  Esko Rantanen Voikkaan Viesti  
  Jussi Ström Voikkaan Viesti  
  Ville Hannuniemi Espoon Urheilijat  
830 Jari Kettunen Espoon Urheilijat  
  Juha Kunttu Espoon Urheilijat  
  Kari Loimu Espoon Urheilijat  
  Jukka Severikangas Espoon Urheilijat  
  Ale Luokkanen Koskelankylän Riento 30.9.2000
  Onni Luokkanen Koskelankylän Riento 30.9.2000
  Reijo Luokkanen Koskelankylän Riento 30.9.2000
  Jouni Luokkanen Koskelankylän Riento 30.9.2000
  Jorma Luokkanen Koskelankylän Riento 30.9.2000
  Martta Luokkanen Koskelankylän Riento 30.9.2000
840 Eero Niiranen Koskelankylän Riento 30.9.2000
  Timo Rytky Koskelankylän Riento 30.9.2000
  Pauli Haapsaari Helsingin Paini-Miehet  
  Pertti Eklung Mäntän Valo 2001
  Eija Huhtinen Mäntän Valo 2001
  Raimo Linden Mäntän Valo 2001
  Pekka Pelli Mäntän Valo 2001
  Eila-Poukka-Eklund Mäntän Valo 2001
  Janne Raitanen Mäntän Valo 2001
  Keijo Setälä Mäntän Valo 2001
850 Hannu Alatalo Rovaniemen Painijat  
  Heikki Hyväri Rovaniemen Painijat  
  Reijo Siivola Rovaniemen Painijat  
  Jorma Aho Kuortaneen Kunto  
  Asko Ala-Myllymäki Kuortaneen Kunto  
  Teuvo Riihimäki Kuortaneen Kunto  
  Kalevi Saranpää Kuortaneen Kunto  
  Hannu Sillanpää Kuortaneen Kunto  
  Ari Myllynen Helsingin Tarmo  
  Juha Pitkänen Helsingin Tarmo  
860 Erkki Mettovaara Limingan Niitto-Miehet  
  Matti Nikkilä Limingan Niitto-Miehet  
  Antti Saarela Limingan Niitto-Miehet  
  Tero Katajisto Ilmajoen Kisailijat  
  Jussi Ketonen Ilmajoen Kisailijat  
  Martti Uusioranta Ilmajoen Kisailijat  
  Kari Hyytiäinen Vieskan Voima  
  Lasse Vehmas Vieskan Voima  
  Harri Niemi Seinäjoen Paini-Miehet 2002
  Pasi Mäntyjärvi Seinäjoen Paini-Miehet 2002
870 Marjo-Riitta Lahtinen Seinäjoen Paini-Miehet 2002
  Ismo Hietikko Seinäjoen Paini-Miehet 2002
  Merja Tuuri Ylistaron Kilpa-Veljet  
  Kari Piispanen Seinäjoen Paini-Miehet  
  Tanja Särkipaju Nurmon Jymy  
  Martti Hallasuo Nurmon Jymy  
  Seppo Välimäki Teuvan Rivakka  
  Kari Uitto Teuvan Rivakka  
  Pasi Lahtinen Helsingin Paini-Miehet  
  Marjatta Palinn-Rosenlöf Helsingin Paini-Miehet  
880 Jari Ritola Helsingin Paini-Miehet  
  Ismo Suksi Helsingin Paini-Miehet  
  Jarmo Vainio Helsingin Paini-Miehet  
  Raimo Rajala Kemin Into 2003
  Pertti Kurkinen Kemin Into 2003
  Taisto Kallijärvi Kemin Into 2003
  Jorma Juoperi Kemin Into 2003
  Paavo Törmälä Kemin Into 2003
  Raija Pilli Hyvinkään Painiklubi  
  Heidi Saksa Hyvinkään Painiklubi  
890 Jorma Salo Hyvinkään Painiklubi  
  Taisto Liikka Hyvinkään Painiklubi  
  Kauko Käyhkö Hyvinkään Painiklubi  
  Reijo Rajala Kemin Into 2004
  Paula Kallijärvi Kemin Into 2004
  Ari Heikiö Turun Voimamiehet  
  Eeva Kangasalusta Turun Voimamiehet  
  Juha Kangasalusta Turun Voimamiehet  
  Rauli Kastman Turun Voimamiehet  
  Antero Lyly Turun Voimamiehet  
900 Jorma Sipari Turun Voimamiehet  
  Anne Lahtinen Tampereen Voimailijat  
  Kristiina Jokinen Tampereen Voimailijat  
  Aino-Maija Kokkonen Tampereen Voimailijat  
  Tarja Vanhatalo-Suonurmi Tampereen Voimailijat  
  Terhi Kähärä Tampereen Voimailijat  
  Matti Helimo Tampereen Voimailijat  
  Petri Jokinen Tampereen Voimailijat  
  Petteri Kähärä Tampereen Voimailijat  
  Timo Vesanen Tampereen Voimailijat  
910 Jaana Kettunen Ylä-Tikkurilan Kipinä  
  Kirsi Härkänen Ylä-Tikkurilan Kipinä  
  Eila Saukkonen Ylä-Tikkurilan Kipinä  
  Tuija Hermansson Ylä-Tikkurilan Kipinä  
  Paul Happonen Ylä-Tikkurilan Kipinä  
  Sirpa Rämänen Ylä-Tikkurilan Kipinä  
  Tuula Korhonen Ylä-Tikkurilan Kipinä  
  Gristian Åström Hyvinkään Painiklubi  
  Veli-Pekka Raita Hyvinkään Painiklubi  
  Marko Kalliosaari Hyvinkään Painiklubi  
920 Kimmo Liuhto Hyvinkään Painiklubi  
  Pirjo Uusi-Pohjola Peräseinäjoen Toive 2005
  Sinikka Virkkunen Peräseinäjoen Toive 2005
  Pekka Härkänen Liperin Taimi  
  Tuija Mustonen Suomen Painiliitto ry 05.11.2005
  Matti Kiikeri Ylistaron Kilpa-Veljet 20.11.2005
  Heikki Kiikka Ylistaron Kilpa-Veljet 20.11.2005
  Pasi Lehtonen Ylistaron Kilpa-Veljet 20.11.2005
  Riitta Mikkilä Ylistaron Kilpa-Veljet 20.11.2005
  Tiina Kukkurainen Helsingin Tarmo 04.02.2006
930 Niina Pitkänen Helsingin Tarmo 04.02.2006
  Nina Grönmark Helsingin Tarmo 04.02.2006
  Toni Stenberg Helsingin Tarmo 04.02.2006
  Aili Nevamäki Alahärmän Kisa ry 01.04.2006
  Aaro Hautala Alahärmän Kisa ry 01.04.2006
  Lauri Jokinen Alahärmän Kisa ry 01.04.2006
  Vesa Liukko Rauman Voimailijat ry 01.04.2006
  Jere Hussa Rauman Voimailijat ry 01.04.2006
  Jesse Hussa Rauman Voimailijat ry 01.04.2006
  Outi Liukko Rauman Voimailijat ry 01.04.2006
940 Hannu Kuronen maajoukkueen fyseoterapeutti 04.05.2006
  Leo Järvinen Heinolan Isku 10.06.2006
  Pekka Salminen Heinolan Isku 10.06.2006
  Pasi Kaakkolampi KOO-VEE Tampere 12.08.2006
  Jarkko Kotilahti KOO-VEE Tampere 12.08.2006
  Reijo Mononen KOO-VEE Tampere 12.08.2006
  Kari Myllymäki KOO-VEE Tampere 12.08.2006
  Jukka Ala-Huikku Ilmajoen Kisailijat 18.08.2006
  Matti Kortesmäki Ilmajoen Kisailijat 18.08.2006
  Raija Koski Ilmajoen Kisailijat 18.08.2006
950 Pentti Niemi Ylistaron Kilpa-Veljet 2006
  Marko Luoma Kyrön Voima 07.10.2006
  Pertti Käkelä Kyrön Voima 07.10.2006
  Miira Rydman-Koivunen Raision Voimamiehet 16.09.2006
  Mikko-Matti Pohjanuoma Raision Voimamiehet 16.09.2006
  Ari Martikainen Raision Voimamiehet 16.09.2006
  Ari Koivunen Raision Voimamiehet 16.09.2006
  Eija Ketola Kauhajoen Karhu ry 15.12.2006
  Markku Ojaniemi Kauhajoen Karhu ry 15.12.2006
  Riitta Lundström Vaasan Voima-Veikot ry 02.12.2006
960 Kari Mäkinen Vaasan Voima-Veikot ry 02.12.2006
  Jaana Suomalainen Vaasan Voima-Veikot ry 02.12.2006
  Jari Salmi Vaasan Voima-Veikot ry 02.12.2006
  Johan Lundström Vaasan Voima-Veikot ry 02.12.2006
  Timo Latva-Kiskola Vaasan Voima-Veikot ry 02.12.2006
  Markus Urpiola Vaasan Voima-Veikot ry 02.12.2006
  Carita Hämynen Vaasan Voima-Veikot ry 02.12.2006
  Anne Latva-Kiskola Vaasan Voima-Veikot ry 02.12.2006
  Marko Tuomela Vaasan Voima-Veikot ry 02.12.2006
  Olli-Pekka Pekkola Vaasan Voima-Veikot ry 02.12.2006
970 Pia Juurikka Vaasan Voima-Veikot ry 02.12.2006
  Tero Perkkiö Vaasan Voima-Veikot ry 02.12.2006
 
Jukka Erkkilä Vähänkyrön Viesti ry 06.01.2007
 
Leena Erkkilä Vähänkyrön Viesti ry 06.01.2007
 
Tarja Kivimäki Vähänkyrön Viesti ry 06.01.2007
 
Veli-Matti Kivimäki Vähänkyrön Viesti ry 06.01.2007
 
Irma Koskela Vähänkyrön Viesti ry 06.01.2007
 
Simo Koskela Vähänkyrön Viesti ry 06.01.2007
 
Rauno Niemi Vähänkyrön Viesti ry 06.01.2007
 
Jussi Törmä Vähänkyrön Viesti ry 06.01.2007
980
Lasse Grönlund Helsingin Paini-Miehet 16.12.2006
 
Juha Honkanen Helsingin Paini-Miehet 16.12.2006
 
Ari-Pekka Knuutila Helsingin Paini-Miehet 16.12.2006
 
Ritva Kunnas Helsingin Paini-Miehet 16.12.2006
 
Pekka Laukkanen Helsingin Paini-Miehet 16.12.2006
 
Karen Pemberton Helsingin Paini-Miehet 16.12.2006
 
Anu Pitkänen Helsingin Paini-Miehet 16.12.2006
 
Veli-Matti Suominen Helsingin Paini-Miehet 16.12.2006
 
Janne Harjula Lahden Ahkera ry 24.02.2007
 
Jukka-Pekka Malkamäki Lahden Ahkera ry 24.02.2007
990
Sanna Turkia Lahden Ahkera ry 24.02.2007
 
Erika Arffman Kemin Into ry 10.03.2007
 
Markku Joutsijärvi Kemin Into ry 10.03.2007
 
Ari Järvinen Kemin Into ry 10.03.2007
 
Taina Maijala Kemin Into ry 10.03.2007
 
Anna-Maija Rajala Kemin Into ry 10.03.2007
 
Jorma Tyystälä Kemin Into ry 10.03.2007
 
Taito Ullakko Kemin Into ry 10.03.2007
 
Asko Heikkilä Seinäjoen Paini-Miehet 28.04.2007
 
Marko Honkaniemi Seinäjoen Paini-Miehet 28.04.2007
1000
Rami Kahlos Seinäjoen Paini-Miehet 28.04.2007
 
Reijo Kytölä Seinäjoen Paini-Miehet 28.04.2007
 
Juha Paavola Seinäjoen Paini-Miehet 28.04.2007
 
Jussi Pasanen Seinäjoen Paini-Miehet 28.04.2007
 
Mikko Saranpää Seinäjoen Paini-Miehet 28.04.2007
  Mikko Seppä Seinäjoen Paini-Miehet 28.04.2007
  Jarkko Uotila Seinäjoen Paini-Miehet 28.04.2007
  Ritva Ämmälä Seinäjoen Paini-Miehet 28.04.2007
  Eero Lammi Liperin Taimi 06.10.2007
  Reijo Joensuu Lahden Ahkera 28.11.2007
1010 Olli-Pekka Komonen Lahden Ahkera 28.11.2007
 
Markku Turkia Lahden Ahkera 28.11.2007
 
Tanja Hurskainen Lahden Ahkera 28.11.2007
 
Joonas Saarinen Lohjan Voimailijat 01.12.2007
 
Susanna Ylimäki Lohjan Voimailijat 01.12.2007
 
Pekka Kuismin Helsingin Tarmo 01.03.2008
 
Jaanus Leichner Helsingin Tarmo 01.03.2008
 
Jouko Taskinen Helsingin Tarmo 01.03.2008
 
Riikka Paajanen Kotkan Voima-Veikot 15.03.2008
 
Kirsti-Liisa Valli Ilmajoen Kisailijat 13.11.2008
1020
Ehsan Mohammad Naser Hyvinkään Painiklubi 12.12.2008
 
Heidi Pekkala Lapin Veikot 01.02.2009
 
Heikki Komppa Ylistaron Kilpa-Veljet 28.02.2009
 
Harri Sutinen Ylistaron Kilpa-Veljet 28.02.2009
 
Tommi Finne Tampereen Voimailijat 22.08.2009
 
Joni Halinen Tampereen Voimailijat 22.08.2009
 
Miko Halinen Tampereen Voimailijat 22.08.2009
 
Anna-Maija Vesanen Tampereen Voimailijat 22.08.2009
 
Kari Koukkari Seinäjoen Paini-Miehet 24.10.2009
 
Veikko Rajala Seinäjoen Paini-Miehet 24.10.2009
1030
Sami Syrjä Seinäjoen Paini-Miehet 24.10.2009
 
Juha Ylimäki Seinäjoen Paini-Miehet 24.10.2009
 
Tommi Ylä-Outinen Valkeakosken Koskenpojat 14.11.2009
 
Eila Vatanen Valkeakosken Koskenpojat 14.11.2009
 
Eero Vihtilä Valkeakosken Koskenpojat 14.11.2009
 
Kalle Viitanen Valkeakosken Koskenpojat 14.11.2009
 
Tarja Ahola Joensuun Voimailu-Kerho 05.12.2009
 
Antti Kohonen Joensuun Voimailu-Kerho 05.12.2009
 
Liisa Kohonen Joensuun Voimailu-Kerho 05.12.2009
 
Heikki Kokko Joensuun Voimailu-Kerho 05.12.2009
1040
Tarja Kokko Joensuun Voimailu-Kerho 05.12.2009
 
Jari Komulainen Joensuun Voimailu-Kerho 05.12.2009
  Mikko Laukkanen Joensuun Voimailu-Kerho 05.12.2009
 
Minna Laukkanen Joensuun Voimailu-Kerho 05.12.2009
 
Tuula Putkuri Joensuun Voimailu-Kerho 05.12.2009
 
Kustaa Rantanen Joensuun Voimailu-Kerho 05.12.2009
 
Ahti Toivonen Joensuun Voimailu-Kerho 05.12.2009
 
Teijo Voutilainen Joensuun Voimailu-Kerho 05.12.2009
 
Kai Pekkarinen Helsingin Paini-Miehet 30.01.2010
 
Petri Teräväinen Helsingin Paini-Miehet 30.01.2010
1050
Seppo Rahko Helsingin Paini-Miehet 30.01.2010
 
Sami Salminen Vaajakosken Kuohu 13.02.2010
 
Janne Kärhä Simpeleen Vesa 28.02.2010
 
Ville Kärhä Simpeleen Vesa 28.02.2010
 
Antti Riikonen Simpeleen Vesa 28.02.2010
 
Heikki Latvaniemi Voikkaan Viesti 27.03.2010
 
Timo Pahkala Voikkaan Viesti 27.03.2010
 
Jani Syrjänen Voikkaan Viesti 27.03.2010
 
Sanna Tuomaala Koskelankylän Riento 16.10.2010
 
Ville Eskola Järvenpään Voimailijat 30.10.2010
1060
Eero Forstén Järvenpään Voimailijat 30.10.2010
 
Jouni Härkänen Järvenpään Voimailijat 30.10.2010
 
Riitta Luostarinen Järvenpään Voimailijat 30.10.2010
 
Tero Luostarinen Järvenpään Voimailijat 30.10.2010
 
Kirsi Makkonen Järvenpään Voimailijat 30.10.2010
 
Kari Matilainen Järvenpään Voimailijat 30.10.2010
 
Sami Mesiäinen Järvenpään Voimailijat 30.10.2010
 
Rauno Ranta Järvenpään Voimailijat 30.10.2010
 
Kirsi Saarinen Järvenpään Voimailijat 30.10.2010
 
Tarja Sammela Järvenpään Voimailijat 30.10.2010
1070
Satu Sepponen Järvenpään Voimailijat 30.10.2010
 
Osmo Timonen Järvenpään Voimailijat 30.10.2010
 
Kari Ritvasalo Helsingin Paini-Miehet 27.11.2010
 
Marjo Paloniemi Lapin Lukko 04.12.2010
 
Aini Mehtälä Vieskan Voima 06.05.2011
  Riitta Kärki Liperin Taimi 27.08.2011
  Annika Jouppila Limingan Niittomiehet 17.09.2011
  Aila Lääperi Limingan Niittomiehet 17.09.2011
  Jaakko Savilampi Limingan Niittomiehet 17.09.2011
  Vlle Savilampi Limingan Niittomiehet 17.09.2011
1080 Janne Veijola Limingan Niittomiehet 17.09.2011
  Mikael Väliheikki Limingan Niittomiehet 17.09.2011
  Pasi Seppälä Helsingin Tarmo 08.10.2011
  Lauri Halttunen Helsingin Tarmo 08.10.2011
  Janne Koivula Helsingin Tarmo 08.10.2011
  Simo Rantamäki Helsingin Tarmo 08.10.2011
  Marjo-Kirsi Lalli Raision Voimamiehet 08.10.2011
  Tiina Martti Raision Voimamiehet 08.10.2011
  Olli-Pekka Martti Raision Voimamiehet 08.10.2011
  Heli Suonpää Raision Voimamiehet 08.10.2011
1090 Raija Autio Alahärmän Kisa 10.10.2011
  Eemeli Alanen Lappajärven Veikot 06.11.2011
  Emmi Alanen Lappajärven Veikot 06.11.2011
  Eero Kivipuro Lappajärven Veikot 06.11.2011
  Tapio Niemi Lappajärven Veikot 06.11.2011
  Mika Nyyssölä Lappajärven Veikot 06.11.2011
  Petra Olli Lappajärven Veikot 06.11.2011
  Jorma Rannila Lappajärven Veikot 06.11.2011
  Soile Rannila Lappajärven Veikot 06.11.2011
  Anne Sadeharju Lappajärven Veikot 06.11.2011
1100 Matti Sadeharju Lappajärven Veikot 06.11.2011
  Matias Savola Lappajärven Veikot 06.11.2011
  Sarianne Savola Lappajärven Veikot 06.11.2011
  Pentti Uusimäki Lappajärven Veikot 06.11.2011
  Kirsi Övermark Lappajärven Veikot 06.11.2011
  Leena Autio Seinäjoen Paini-Miehet 02.12.2011
  Sisko Hautala Seinäjoen Paini-Miehet 02.12.2011
  Tuija Järvi Seinäjoen Paini-Miehet 02.12.2011
  Jari Laitinen Seinäjoen Paini-Miehet 02.12.2011
  Juha Tuuri Seinäjoen Paini-Miehet 02.12.2011
1110 Kyösti Paloniemi Lapin Lukko 10.12.2011
  Juha Siltala Pilkanmaan Pilke 20.01.2012
  Monica Byström Porvoon Weikot 28.01.2012
  Toni Kauhanen Porvoon Weikot 28.01.2012
  Tomi Rajamäki Porvoon Weikot 28.01.2012
  Petrus Sundell Turun Voimamiehet 04.02.2012
  Marko Ceder Järvenpään Voimailijat 14.04.2012
  Auli Keskinen Järvenpään Voimailijat 14.04.2012
  Mauri Keskinen Järvenpään Voimailijat 14.04.2012
  Tomi Lahti Järvenpään Voimailijat 14.04.2012
1120 Jukka Ruhanen Järvenpään Voimailijat 14.04.2012
  Minna Ruhanen Järvenpään Voimailijat 14.04.2012
  Jari Erkkola Ilmajoen Kisailijat 24.11.2012
  Esa Latvala Ilmajoen Kisailijat 24.11.2012
  Erkki Matalamäki Ilmajoen Kisailijat 24.11.2012
  Mikko Viitasaari Ilmajoen Kisailijat 24.11.2012
  Matti Kujala Ylistaron Kilpa-Veljet 26.01.2013
  Satu Mannila Ylistaron Kilpa-Veljet 26.01.2013
  Tommi Leikkari Seinäjoen Paini-Miehet 23.03.2013
  Hannu Mäkynen Seinäjoen Paini-Miehet 23.03.2013
1130 Vesa Pekkala Lapin Veikot 30.11.2013
  Maarit Martiskainen Joensuun Voimailukerho 11.12.2013
  Tiina Leikkanen Hyvinkään Painiklubi 25.01.2014
  Veijo Länsikunnas Hyvinkään Painiklubi 25.01.2014
  Vesa Pakkala Hyvinkään Painiklubi 25.01.2014
  Matti Isokangas Oulun Pyrintö 24.01.2014
  Hannu Jansson Oulun Pyrintö 24.05.2014
  Mika Purola Oulun Pyrintö 24.05.2014
  Ari Tervonen Oulun Pyrintö 24.05.2014
  Katariina Aaltonen-Mahkonen Turun Voimamiehet 16.08.2014
1140 Mika Kainulainen Turun Voimamiehet 16.08.2014
  Kari Kallio Turun Voimamiehet 16.08.2014
  Jaana Juusti Turun Toverit 25.10.2014
  Jari Juusti Turun Toverit 25.10.2014
  Jussi Liimatainen Turun Toverit 25.10.2014
  Oiva Suutarinen Turun Toverit 25.10.2014
  Mika Pelkonen Valkeakosken Koskenpojat 05.12.2014
  Janne Syrjä Valkeakosken Koskenpojat 05.12.2014
  Mika Järvinen Helsingin Haka 28.02.2015
  Marko Autio Seinäjoen Paini-Miehet 14.03.2015
1150 Ulla Komppa Seinäjoen Paini-Miehet  14.03.2015 
  Tuula Kuivamäki Seinäjoen Paini-Miehet 14.03.2015
  Tiina Leikkari Seinäjoen Paini-Miehet 14.03.2015
  Ari Nousiainen Seinäjoen Paini-Miehet 14.03.2015
  Mikko Näppä Seinäjoen Paini-Miehet 14.03.2015
  Ismo Korhonen Popinniemen Isku 18.04.2015
  Petteri Moilanen Koskelankylän Riento 26.09.2015
  Tiina Korpi Ylistaron Kilpa-Veljet 24.10.2015
  Vesa Mannila Ylistaron Kilpa-Veljet 24.10.2015
  Matti Mikkilä Ylistaron Kilpa-Veljet 24.10.2015
1160 Tapio Rinnekari Ylistaron Kilpa-Veljet 24.10.2015
  Heikki Rintamäki Ylistaron Kilpa-Veljet 24.10.2015
  Juha Koliini Peräseinäjoen Toive 23.04.2016
  Mikko Virkkunen Peräseinäjoen Toive 23.04.2016
  Vesa Jaskari Kuortaneen Kunto 14.05.2016
  Ville Pasanen Kuortaneen Kunto 14.05.2016
  Hannu Vainionpää Kuortaneen Kunto 14.05.2016
  Ari Vesteri Kuortaneen Kunto 14.05.2016
  Jani Paavilainen Viipurin Voimailijat 21.05.2016
  Timo Nieminen Raision Voimamiehet 01.10.2016
1170 Pietari Nurminen Raision Voimamiehet 01.10.2016
  Sakari Simola Raision Voimamiehet 01.10.2016
  Antti Kansikas Pilkanmaan Pilke 22.10.2016
  Mika Koivulahti Vaasan Voima-Veikot 05.12.2016
  Pasi Lähde Vaasan Voima-Veikot 05.12.2016
  Marika Salmi Vaasan Voima-Veikot 05.12.2016
  Tero Hintsa Seinäjoen Paini-Miehet 27.10.2017
  Jaana Heilala Lahden Ahkera 04.11.2017
  Juha Heilala Lahden Ahkera 04.11.2017
  Timo Flinkman Porvoon Weikot 09.12.2017
1180 Kati Hirvonen Porvoon Weikot 09.12.2017
  Sari Kauhanen Porvoon Weikot 09.12.2017
  Petri Pakkanen Porvoon Weikot 09.12.2017
  Tiina Pakkanen Porvoon Weikot 09.12.2017
  Sari Saariaho-Uusimäki Porvoon Weikot 09.12.2017
  Jukka Österlund Porvoon Weikot 09.12.2017
  Joonas Hietala Kouvolan Painijat 13.01.2018
  Jarkko Kangasniemi Järvenpään Voimailijat 20.01.2018
  Kirsi Koivuniemi Järvenpään Voimailijat 20.01.2018
  Lea Aikio Lapin Veikot 31.03.2018
1190 Teemu Pyhäjärvi Lapin Veikot 31.03.2018
  Reijo Pikkarainen Kotkan Painimiehet 28.07.2018
  Camilla Haapamäki Vähänkyrön Viesti 07.10.2018
  Marko Haapamäki Vähänkyrön Viesti 07.10.2018
  Janne Koskela Vähänkyrön Viesti 07.10.2018
  Marjut Lehtonen Vähänkyrön Viesti 07.10.2018
  Markku Majasaari Vähänkyrön Viesti 07.10.2018
  Heli Niemi Vähänkyrön Viesti 07.10.2018
  Kirsi Laurila Voikkaan Urheilu-Veikot 13.10.2018
  Raimo Lehto Voikkaan Urheilu-Veikot 13.10.2018
1200 Timo Loppi Ilmajoen Kisailijat 24.11.2018
  Hans Sällström Porvoon Weikot 08.12.2018