otsikko-1.jpg
Aluepäällikkö Janne Salmela
salmelajanne@gmail.com
040 589 0518
Tuomarikouluttaja Stevo Petrovic
stevo.petrovic@yahoo.com
Toimitsijakouluttaja  

 

Tapahtumat 2017

 

Pohjois-Suomen kadetti Cup:     tilanne (3/7 osakilpailun jälkeen)

 
Alueen toimintasuunnitelma 2017


1. - 2.4.2017 Pohjois-Suomen alueleiri, kr, Rovaniemi - kutsu


Seurat

Haukiputaan Heitto

Matti Pahikainen
Parkkirinteentie 29
90820 KELLO
matti.pahikainen@pp.inet.fi
Puh. 050 593 3375
Harjoittelupaikka: Toimintakeskus Jatuli

 

Kajaanin Juntta Pekka Moliis
Rasintie 2
87830 NAKERTAJA
Puh. 040 725 7977
pekka.moliis@kajaani.net
Harjoituspaikka: Kajaanin kamppailusali, Vienankatu 5, 87100 Kajaani

Kemin Into Taito Ullakko
Ristikatu 8
94600 KEMI
taito.ullakko@hotmail.com
Puh. 040 840 2460
Harjoittelupaikka: Tervahalli/painisali

Koskelankylän Riento Sanna Tuomaala
Tilustie 3 C 30
90650 OULU
koskri.paini@gmail.com
Puh. 040 513 3645
Harjoittelupaikka: Koskelankylän Walon voimailusali

Lapin Lukko Janne Salmela
Havupolku 14
96900 SAARENKYLÄ
salmelajanne@gmail.com
040 589 0518
Harjoittelupaikka: Kauppakeskus Ounas/Kamppailukeskus

Lapin Veikot Kari Mähönen
Uhkurintie 5
99600 SODANKYLÄ
kari.mahonen@pp.inet.fi
040 577 7065
Harjoittelupaikka: Sodankylän liikuntahalli (Haastajantie)

Limingan Niittomiehet Kari Isokoski
Laulurastaantie 4
91900 LIMINKA
paini.lnm@gmail.com
0400 398 527
Harjoittelupaikka: Limingan liikuntahalli

Muhoksen Voitto

Antti Rasinkangas
Työmiehentie 3 B 8
91500 MUHOS
antti.rasinkangas@gmail.com
050 352 6654
Harjoittelupaikka: Muhoksen nuoriso-voimailutalo

Oulun Pyrintö Mika Liimatainen
Katajakuja 4
90460 OULUNSALO
044 272 3052
mikat.liimatainen@saunalahti.fi
Harjoittelupaikka: Värtön liikuntahalli, os. Kurkelantie 4, Oulu

Saloisten Salama Jukka Pahkamaa
Ollinsaarentie 45 L 81
92120 RAAHE
jukka.pahkamaa@luukku.com
Puh. 0400 949 632
Harjoittelupaikka: Urheilutalo Raahela