otsikko.jpg
Aluepäällikkö Vesa Lampinen
vesa.lampinen@tekmur.fi 
puh. 040 547 7370

Aluevalmentajat Teppo Haukilahti
teppo.haukilahti@gmail.com
puh. 040 571 7230

Tuomarikouluttaja Antti Väntsi
antti.vantsi@turuneines.fi
044 363 4100

Tapahtumat 2017

Alueleiri 16.4.2017 Turku - kutsu

 

Seurat

Hämeenkyrön Voimamiehet Karita Almén
  Paljasmäentie 39
  39100 Hämeenkyrö
  Puh. 040 514 4043
  hameenkyronvoimamiehet@gmail.com
  Harjoittelupaikka: Sivutie 2, Kyröskoski
   
Juupajoen Kamppailijat Kati Liikanen
  Lylyntie 350 as 1
  35530 Lyly
  Puh. 045 179 2179
  kati.liikanen@saunalahti.fi
  Harjoittelupaikka: Juupajoen liikuntahalli
   
Koovee Mika Honkaniemi
  Satakielentie 3
  39160 Julkujärvi
  Puh. 040 757 8531
  mika.honkaniemi@gmail.com
  Harjoittelupaikka: Ratinan painisali
   
Kurun Ryhti Petri Alanen
  Karjulantie 101
  34300 Kuru
  Puh. 040 742 4176
  petri.alanen@ylojarvi.fi
  Harjoittelupaikka: Kurun Urheilutalo
   
Mäntän Valo Kalle Nieminen
  Sammalsuontie 1
  35800 Mänttä
  Puh. 050 517 5610
  nieminen_kalle@phpoint.fi
  Harjoittelupaikka: Savosenmäen koulun painisali
ma ja to klo 17.00 - 19.00
   
Nokian Pyry Marko Lohi
  Ohrakuja 8
  33330 Tampere
  puh. 040 704 9765
  paini@nokianpyry.fi
  Harjoittelupaikka: Nokian uimahallin painisali
 
Tampereen Painiseura Kauko Järvinen
  Länsirinteenkatu 8
  33400 Tampere
  Puh. 040 828 3579
  kauko.jarvinen@kotiportti.fi
  Harjoittelupaikka: Ratinan painisali ja kuntosali
   
Tampereen Voimailijat Teijo Salminen
  Nokiantie 84 b
  33300 Tampere
  Puh. 040 503 6095
  teijo.salminen@gmail.com
  Harjoittelupaikka: Ratinan stadion ma 17-19, ke ja pe 18.30-20
   
Valkeakosken Koskenpojat Pekka Laine
  Savottatie 11 C 10
  37630 Valkeakoski
  Puh. 045 639 225
  pekka.laine62@luukku.com
  Harjoittelupaikka: Valkeakosken Liikuntahalli, juniorit ma ja pe 16.30-18, ke 17-18.30, painikoulu to 17-18
   
Viialan Pyry Matti Humaloja
  Kylänkatu 4
  37830 Akaa
  Puh. 040 595 9244
  vipypaini@gmail.com
  Harjoittelupaikka: