otsikko-1.jpg
Aluepäällikkö Marko Rusi
marko.rusi@rakennusvalvontaa.fi
040 717 0177
Aluevalmentaja Mika Kainulainen
mikapaini@gmail.com
045 178 3232
Tuomarikouluttaja Antti Väntsi
antti.vantsi@turuneines.fi
044 363 4100
Lohkovalmentaja Rauli Virtanen
rauli.virtanen@hannuknuuttilaky.fi
0500 223 322

Tapahtumat 2017

Alueleiri 16.4.2017 - kutsu


Seurat

Auranmaan Painiseura Heidi Lilleberg
  Kallelantie 262
  21450 TARVASJOKI
  Puh. 050 313 7774
  hepu78@gmail.com
  Harjoittelupaikka: Aurantalo, Oikokuja 6, Aura
   
Eteläsatakunnan Painimiehet Ari Vatja
  Karjannousemantie 155b
  27500 KAUTTUA
  Puh. 044 738 6288
  ari.vatja@kssoy.fi
  Harjoittelupaikka: Euran urheilutalo
   
Kankaanpään Urheilijat Jukka Lehtinen
  Helmintie 20
  38770 LOHIKKO
  Puh. 040 773 4775
  j.lehtinen@pp.nic.fi
  Harjoittelupaikka: Palloiluhallin voimailusali, Jämintie 9
   
Porin Paini-Miehet Jarmo Heino
  Kuhakuja 3
  28300 PORI
  Puh. 0400 571 957
  jarmo.heino1@luukku.com, porin.painimiehet@gmail.com
  Harjoittelupaikka: Porin urheilutalo
   
Raision Voimamiehet Timo Kuorilehto
  Puromyllyntie 1
  21200 RAISIO
  Puh. 0400 673 387
  timo.kuorilehto@gmail.com
  Harjoittelupaikka: Tornikatu 7, Raisio
   
Rauman Voimailijat Johanna Hietanen
  Isoarontie 46 G
  26660 RAUMA
  Puh. 0400 667 145
  raumanvoimailijat@raumanvoimailijat.com
  Harjoituspaikka: Kourujärven väestösuoja
   
Salon Painiseura Pauli Koivisto
  Siikinmäenkatu 2
  24260 SALO
  Puh. 0400 745 197
  pauli.koivisto@pp2.inet.fi
  Harjoituspaikka:
   
Turun Toverit Marja-Liisa Kuronen
  Rusthollinkatu 2 L as 102
  20880 TURKU
  Puh. 040 518 7403
  manski.o@luukku.com
  Harjoittelupaikka: Alfan Liikuntakeskus, Virusmäentie 65 (kulku Raunistulantien kautta)
   
Turun Voimamiehet Juha Kangasalusta
  Lylyntie 58
  20810 TURKU
  Puh. 050 594 1489
  juha.kangasalusta@christeyns.com
  Harjoittelupaikka: Liikuntakeskus Alfa, Virusmäentie 65, Turku
   
UU ry Martti Mäki-Hakola
  Peuratie 21
  23500 UUSIKAUPUNKI
  Puh. 0400 988 443
  martti.maki-hakola@uusikaupunki.fi
  Harjoittelupaikka: Saarniston koulu, Santtiontie